Vintage Vanilje Maling Spray 400ml

Vintage Vanilje Maling Spray 400ml

96 DKK* 67 DKK* De sparer 30% (29 DKK)

168 DKK per l

Levering til 6. Oktober **

Customers Customers Customers

Timo A. og 191 andre elsker Vintage Vanilje Maling...

 
  • Farver: Vanilje

minimum ordreværdi Floristik24.dk: 150 DKK

Produktvariation

- 30 %

Artikel Farve spray vintage sølv 400 ml Artikel Farve spray vintage sølv 400 ml

Farve spray vintage sølv 400 ml

96 DKK* 67 DKK* De sparer 30% (29 DKK)

168 DKK per l

Solgt 300+ gange

- 30 %

Artikel Vintage Vanilje Maling Spray 400ml Artikel Vintage Vanilje Maling Spray 400ml

Vintage Vanilje Maling Spray 400ml

96 DKK* 67 DKK* De sparer 30% (29 DKK)

168 DKK per l

Solgt 100+ gange

Produktbeskrivelse

Denne fantastiske vintage farve spray i den delikate skygge af vanilje eller vanilje er ideel til brug i professionel blomsterhandel, hvis du vil fejre det lurvede chic udseende eller bare ønsker...

Fortsæt med at læse

Artiklens billedgalleri

Vintage Vanilje Maling Spray 400ml | Floristik24.dk

Yderligere artikelbilleder

Særlige sprayer

Artikel med kun små mængder.
Sæsonbestemte genstande kan ikke ombestilles!


Last Minute

Særlige sprayer  - alle underkategorier på et øjeblik