Bordbånd crash pink 100mm 15m

Floristik24 Bordbånd crash pink 100mm 15m

Bordbånd crash pink 100mm 15m

151 DKK* 121 DKK* De sparer 20% (30 DKK)

8 DKK per m

Levering til 10. April **

Kun 13 tilbage på lager.

Customers Customers Customers

Thomas R. og 49 andre elsker Bordbånd crash pink...

Dette bordbånd "Crash" i lyserød er især velegnet til smarte buer, stofhjerter og bordløbere, især når det kan være lidt ædlere. Takket være den specielle fremstillingsteknologi kan man se små folder i det elegante, silkeagtige skinnende stof, der er blevet kunstigt bearbejdet. Som et resultat falder stofbåndet særligt godt, som du kan bruge til at dekorere gardiner, lysestager og også plante søjler og store stueplanter.

Men båndet bruges ikke kun som en begivenhedsdekoration, men også til at binde buketter og gaver samt til at dekorere bryllupsarrangementer. Så du kan også bruge crashbåndet som en fremragende smykkidee til en butiksvinduesdekoration og installere store buer og hængende bånd der, som sikrer en dejlig blikfang.

Bordbåndet med navnet "Crash" i pink er viklet på en spole og har en længde på cirka 15 meter og en bredde på cirka 100 millimeter. Den øverste ende er også fastgjort med to perlehovednåle, og du kan se fra de afskårne ender, at nedbrudsbåndet ikke frosser.

Bredde : ca. 100 mm
Længde : ca. 15m
Farve: lyserød
Materiale : crash band

Art.Nr.: 2234-100-325
Forsendelse-Vægt: ≈0,3 kg
Levering til: 10. April **

Flere detaljer

Artiklens billedgalleri

Artikel Bordbånd crash pink 100mm 15m

minimum ordreværdi Floristik24.dk: 150 DKK

Bordløbere & bordbånd

Artikel med kun små mængder.
Sæsonbestemte genstande kan ikke ombestilles!


Last Minute

Bånd og gavebånd  - alle underkategorier på et øjeblik